× به گفتگوی مایکلی خوش آمدید

زمان سرانجام فرا رسید
برای یک گردهمایی
برای آشنایی بیشتر
و برای ارزش نهادن به میراث مایکل جکسون

سؤال اثار مایکلی از شما

16 آگوست 2012 15:09 #27564 توسط atefe
چرا کسی چیزی نمیگه ؟ اینم یه تاپیکه مثلا !!!!اصلا کسی خوندش .میدونم خیلیاتون کارای خیلی بزرگتری هم در این زمینه انجام دادین ولی یه گوشه ای از اونها رو میتونید این جا بگید .

همیشه عاشق شو وعشق بورز...بزرگ و دوست داشتنی خواهی شد.

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

16 آگوست 2012 15:25 #27566 توسط Ehsan
فكر كنم قبلا يه همچين تاپيكي داشتيم.البته اونجا نقاشي هاي مايكل ر دوستان گذاشته بودن.بعضي از نقاشي ها هم اثر خود اعضا بود.

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

16 آگوست 2012 15:39 #27568 توسط atefe
فکر کنم این تاپیک کلی تره و با یه مقدار با اونای دیگه فرق داره پس تکراری نیست . شایدم تاپیک من خیلی مسخره بوده که کسی حوصله نداره !!!!!!

16 آگوست 2012 15:48 #27570 توسط Ehsan

atefe نوشته: فکر کنم این تاپیک کلی تره و با یه مقدار با اونای دیگه فرق داره پس تکراری نیست . شایدم تاپیک من خیلی مسخره بوده که کسی حوصله نداره !!!!!!

عاطفه ي عزيز شما كمي بدبينانه به قضيه نگاه ميكني.مظمئنا اين تاپيك هم راه ميفته.خود من كه فرضا نميتونم نقاشي بكشم.چون بهترين اثر هنريم با بدترينش فرقي نداره. در هر دو حالت عكس كوتلاس رو ميكشم.

16 آگوست 2012 16:36 - 16 آگوست 2012 16:51 #27581 توسط شايان
تو فروم قبلی چنین تاپیکی بعد از مرگ مایکل بود و خیلی استقبال خوبی هم شد من خودم اثر خاص مایکلی ندارم که اینجا ارائه کنم اما یک مگا میکس هستش که خیلی هم ازش راضی نیستم اما سری های بعدی سعی میکنم اگر هنوز داشته باشمش حتما اینجا آپلودش کنم اگر پیداش هم نکردم دیگه شرمنده که نمیتونم تو این تاپیک سهیم باشم....بقیه دوستان هم حتما کارهای حتی کوچکی هم داشتند میتونن اینجا به اشتراک بذارن :bdlgh:

بیاد داشته باشید بهتر است به یکباره خاموش شد تا ذره ذره محو شدن
كاربر(ان) زير تشكر كردند: atefe

16 آگوست 2012 17:29 #27591 توسط Hamid
آخه چی بگم من!

Keep The Faith

16 آگوست 2012 17:37 #27595 توسط atefe
خب شما که باید خیلی چیزا برای گفتن داشته باشین .میتونید یکی از کارای کوچیک رو بگید ..........

16 آگوست 2012 21:23 - 16 آگوست 2012 21:24 #27615 توسط mahan
منم خیلی کار یا آثار مایکلی ندارم ولی یه نمونه میگم...

من تقریبا تمام آثار مهم مایکل رو(صوتی و تصویری) بعلاوه زندگی نامه و چندتا کلیپ متفرقه بهمراه کنسرت دنجرس تور بخارست رو توی یک دی وی دی جمع آوری کردم و براش یک اتوران خیلی قشنگ و شیک درست کردم و قرار شد که تکثیر کنیم و پخش کنیم! محتویات دی وی دی طوری بودند که روی فرد اثر مثبتی از مایکل میگذاشت و سعی شده بود نگرش افرادی که طرفدار مایکل نبودند رو عوض کنه.
بعد من و دوستم(آرین) رفتیم و 5 بسته دی وی دی خام 50تایی خریدیم و همش رو رایت زدیم! و بین مردم پخش کردیم! به بعضی ها تو خیابون دادیم و برای خیلی ها هم تو پاکت زیر در خونه ها و پارکینگ ها مینداختیم! خیلی سریع تمام دی وی دی ها تموم شد!

یادم میاد یه بار آخر شب واسه همسایه روبرویی مون انداختم زیر در پارکینگشون و وقتی میخواستم برم تو خونه دیدم همون موقع رسیدن! رفتم تو نخشون ببینم متوجه میشن یا نه! ماشین که رفت تو، دخترشون که در رو باز کرده بود وقتی خواست در رو ببنده پاکت رو دید و برداشت و باز کرد! گفت مامان یه سی دی توشه! مامانش گفت حتما از این نوحه موحه هاست، بنداز بیرون! بعد دختره با هیجان گفت نه نه روش نوشته مایکل جکسون!! مادرش و خواهرش کنجکاو شدن و اومدن دیدن نوشته مایکل جکسون!! خلاصه کلی ذوق کردن! منم این ور کلی ذوق کردم! ;))

یکبار دیگه هم رفتیم دوباره 5تا بسته خریدیم که رایت بزنیم ولی فقط دوتا بسته رایت شدن.

دیگه کار خاص مایکلی دیگه ای فکر نکنم انجام داده باشم اگه هم بوده ناچیز بوده.

راستی اگه رقص مایکل هم جزو آثار حساب میشه باید بگم من در این زمینه هم فعالیت هایی دارم.

همین!
كاربر(ان) زير تشكر كردند: farzam, Mohsen.srn, شاپرک, atefe

17 آگوست 2012 03:57 #27630 توسط atefe
اینا که اصلا کوچیک نبوده خودش کلیه هم کلیپ رقص هم اون دی وی دی هایی که رایت میزدین و به مردم میدادین حتما روی عده ی زیادی تاثیر گذاشته .

17 آگوست 2012 08:48 #27638 توسط يگانه
كار من خيلي ناچيزه روم نمي شه بگم

ولي عيب نداره مي گم

پارسال وقتي ورژن
blue rey
همون كه با دست اندر كاران هم توش مصاحبه مي كنن يه جاش مايكل خيلي خوشگل مي خنده را به همراه خود this is it
رايت كردم برا بچه هاي كلاس طراحي معماريمون به همراه استادمون كه خيلي دوست داشت اونو ببينه بردم 25 نفر بوديم استادمونم مايكلو دوست داشت هميشه سر كلاس علاوه بر اينكه استادمون
طراحي معماري يادمون مي داد منم درس هايي ز مايكل يادشون مي دادم.ولي بعد اينكه cd ها رو دادم بهشون فرداش لوم داده بودن. بردنم حراست =)) نمي دونيد سوال پشت سوال انگار من از فضا اومده بودم يا مثلا طاعون داشتم
چي بگم حد فهمشون اونقده ديگه.واي نه نمي خوام ياد حرفاشون بافتم.any way
ولي مطمينم كار بچه هامون نبود از يه جا به بيرون درز كرده بود آخه بچه هامون خيلي خوب بودن از اون cd ها هم خيلي ذوق كرده بودن كار اونا نبود كار يكي از بيرون بود.

(شادي طور عشق است كه با آن مي تواني روح ها را شكار كني)(مهتما گاندي)
كاربر(ان) زير تشكر كردند: atefe

مدیران انجمن: مایکلا

Please publish modules in offcanvas position.